Szybko i na czas

Przeprowadzki i usługi transportowe Czeladź

Planujesz przeprowadzkę na terenie miasta Czeladź? Przerażają Cię myśli związane z tym przedsięwzięciem? Twoje problemy mogą zniknąć bardzo szybko! Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami w Czeladzi!

Jako doświadczona firma na rynku przeprowadzek oferujemy usługi nie tylko związane z samą przeprowadzką ale także z montażem i demontażem AGD czy RTV. Posiadamy odpowiednią wiedzę, sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników którzy dokonają przeprowadzki w Czeladzi. 

Świadczymy także usługi transportu mienia jak przewóz wartościowych czy trudnych do transportu rzeczy dla klientów. Usługi transportowe naszej firmy przeznaczone są dla osób fizycznych oraz firm w kraju.

Przeprowadzka do nowego mieszkania to wymagające zadanie, szczególnie gdy odbywa się do innego miasta. Używamy w naszej pracy specjalistycznych narzędzi i samochodów, dlatego transport mebli, sprzętu RTV czy AGD oraz wartościowych rzeczy jest przeprowadzany w sposób bezpieczny. Na usługi transportowe świadczymy profesjonalną pomoc. Warto zostać naszym klientem!

Wybierz usługi z naszej oferty i zadzwoń lub korzystając z formularza w dziale kontakt wyślij wiadomość na nasz adres email. W wiadomości e mail napisz szczegóły zlecenia usług zgodnie z Twoimi potrzebami. W odpowiedzi na Państwa wiadomość prześlemy ceny w zakresie wymaganych usług, w razie potrzeby możemy skontaktować się przez telefon.

 

TEREN DZIAŁANIA

Naszym głównym obszarem działania jest Śląsk. Realizujemy też usługi transportowe, przeprowadzki i likwidacje w całej Polsce.