Utylizacja starych mebli i opróżnianie pomieszczeń

Chcesz się pozbyć starych gratów ? To dobrze trafiłeś. Mieszkania, garaże, komórki i piwnice oraz strychy pełne są rzeczy, które kwalifikują się do utylizacji mebli lub wywozu na wysypisko śmieci. Stare AGD – lodówki, pralki – muszą zostać poddane fachowej utylizacji, podobnie jak sprzęt elektroniczny. Dlatego nasza firma może w tym Ci pomóc.

Klientom, którzy borykają się z problem zalegających sprzętów proponujemy wyspecjalizowaną usługę opróżniania pomieszczeń. To błyskawiczna propozycja dobrze zorganizowanego serwisu dla wymagających. Działamy oczywiście zgodnie z literą prawa i przede wszystkim z myślą o środowisku naturalnym.

 

W czym możemy Ci pomóc ?

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Utylizacja starych mebli i sprzętów

Wszystkie odbierane od Klientów odpady są nie tylko transportowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, ale także niszczone, spalane lub poddawane recyklingowi, w zależności od rodzaju śmieci. Gwarantujemy, że utylizacja zbędnych rzeczy odbywa się w zgodzie z przepisami. Możemy odebrać praktycznie wszystkie możliwe odpady, w tym między innymi: sprzęt AGD/RTV, złom, makulaturę, gruz, odpady poremontowe, inne odpady (między innymi tekstylia, szkło, opony.

Opróżnianie pomieszczeń

Nasi doświadczeni pracownicy są również przygotowani do tego, aby na własną rękę zająć się opróżnianiem różnych pomieszczeń ze zbędnych rzeczy. Usługa jest kompleksowa, gdyż w ramach sprzątania zajmujemy się oczywiście wyniesieniem z budynku, transportem oraz późniejszą utylizacją wszelkich odpadów. Dojedziemy sprawnie w każdy punkt na terenie Krakowa, sprzątając między innymi: domy, mieszkania, garaże, piwnice, strychy, działki, magazyny, biura. Zapraszamy już teraz do kontaktu.

TEREN DZIAŁANIA

Call Now Button